KZ i Luffi na finałach w Raciborzu !!

rużyna o nazwie “Bobaski malutkie” w składzie Vimixen (Lublin), Hope (nasz trener Kamil Tarka), Skeew (Szybkie Szachy — Jaworzno) oraz dwaj nasi uczniowie (KZ — Krystian Kozek i Luffy — Wojtek Król) jednak awansowali na finały “II Raciborskiego Festiwalu Gamingowego — Counter Strike”, który odbędzie się w Raciborzu w terminie 89.06.2019 r. W decydującym meczu (3 runda) pokonali drużynę Gemir wynikiem 16:0 (nie pytałem czy było ciężko 😉 ). Tym oto sposobem awansowali na finały LAN (8 najlepszych drużyn) ze wszystkich 90-ciu zgłoszonych. Turniej jest organizowany przez firmę Komputronik.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: polityka prywatności .