Młodzi dla EKO

W czerwcu 2021 roku nasza szkoła wzięła udział w konkursie  „EKOszkoła”, realizowanym w ramach projektu „Młodzi dla EKO”, którego organizatorem była „Fundacja Katolicka Inicjatywa BERIT”. Uczestnictwo w takich inicjatywach kształtuje postawy proekologiczne wśród młodzieży.

Miło nam poinformować, że dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli zajęliśmy I miejsce, zdobywając główną nagrodę, w postaci tablicy multimedialnej, która zawisła w sali językowej i od początku roku szkolnego jest wykorzystywana na zajęciach.

Wszystkim osobom, które przyczyniły się do sukcesu, serdecznie dziękujemy.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: polityka prywatności .