PIERWSZE MIEJSCE REPREZENTACJI ZSTIL W ZAWODACH LOK

26 maja 2019 r. na “zielonej” strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Jeleniej Górze odbył się “Dwubój obronny” w ramach Dolnośląskich Zawodów Ligi Obrony Kraju. Zawodnicy zmagali się w dyscyplinach: bieg w terenie lesistym, strzelanie i rzut granatem. Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Piechowicach reprezentowany był przez “mundurową” drużynę w składzie: Norbert Kowalik, Maciej Jabłoński, Bartosz Beresiński. Nasi zawodnicy w klasyfikacji drużynowej chłopców zajęli pierwsze miejsce. Ponadto pierwszoklasista-Bartek Beresiński zajął drugie miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Nasza drużyna otrzymała puchar, medal oraz dyplom. Medal oraz dyplom otrzymał też indywidualnie Bartek Beresiński.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: polityka prywatności .