Podsumowanie zawodów LOK

20 grudnia 2019 r. w siedzibie Zarządu Ligi Obrony Kraju w Jeleniej Górze odbyło się wręczenie dyplomów i medali za udział w turniej strzeleckim “O Puchar Komendanta Policji w Jeleniej Górze”. Zawody odbyły się 28 listopada, naszą szkołę reprezentowali: Mariola Salak, Alicja Szwinta, Weronika Gawdzis, Norbert Kowalik, Bartłomiej Madej i Krzysztof Wawrzyniak. Drużyna Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych zajęła trzecie miejsce. Zwycięzcą indywidualnym zawodów został uczeń naszej szkoły — Norbert Kowalik.

Podczas ceremonii wręczania medali i dyplomów, naszą drużynę reprezentowała Alicja Szwinta i Norbert Kowalik.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: polityka prywatności .