Sukces uczennicy kl. IV T

Miło mi poinformować, że dnia 13 lutego 2020 roku o godzinie 17.00 odbyła się uroczysta gala V edycji Konkursu Jednego Wiersza „Zakochaj się w…”, organizowanego przez Książnicę Karkonoską. Nagrody, którymi były zaproszenia na uroczystą kolację lub słodki poczęstunek dla 2 osób, zostały ufundowane przez jeleniogórskich restauratorów i hotelarzy. Dodatkowo laureaci otrzymali książki oraz możliwość publikacji swoich utworów w Jeleniogórskiej Bibliotece Cyfrowej. Nasza uczennica Maja Lisicka otrzymała wyróżnienie.
Oto wiersz laureatki:

„Algorytm”

Nikt nie nauczył nas kochać
Nikt nie dał nam instrukcji
Nikt nie powiedział ile trwa idealny uścisk
Sami wyliczamy odpowiedni algorytm
Nikt nam nie uświadomił czy idealny pocałunek to ten jeden, a długi?
Czy może pięć małych, delikatnych całusów?
Nikt nie pokazał nam jak naprawdę bolesna jest miłość
I jak niebezpiecznie jest kochać…

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: polityka prywatności .