Warsztaty TRAILS

W dniach od 7 do 9 listopada na terenie naszych warsztatów szkolnych odbywały się zajęcia w ramach projektu TRAILS.
Celem Projektu TRAILS jest rozszerzenie istniejących programów kształcenia i doskonalenia zawodowego, poprzez ofertę innowacyjnych treningów i usług dostosowanych do potrzeb lokalnego rynku pracy. Były to wykłady o przedsiębiorczości oraz kreatywności, podczas przerw można było skorzystać z drukarek 3D, okularów wirtualnej rzeczywistości i wielu innych atrakcji przygotowanych przez organizatorów.
Zajęcia były prowadzone w mobilnych laboratoriach, gdzie nie zabrakło dobrej zabawy.
W warsztatach wzięło udział ok. 20-stu uczniów z klas I i II.

Media które napisały o TRAILS i zarejestrowały materiał wideo:
24.jgora.pl
jelonka.com

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: polityka prywatności .