Polska LIga KLas E‑sportowych — CS:GO 28 marca, 2019

Kilka dni temu wystartował drugi sezon Polskiej Ligi Klas E‑sportowych w Counter Strike Global Offensive. W zeszłym roku awansowaliśmy (drużyna Aqualis) na finały Ligi (jako jedna z 8‑miu najlepszych drużyn) co pozwoliło otrzymać slota w najwyższej klasie rozgrywkowej (champions) na ten sezon. W naszej grupie bierze udział łącznie 8 drużyn z czego 4 najlepsze awansują ponownie na finały rywalizując z najlepszymi drużynami z grupy Elite. W pierwszym meczu zagraliśmy na drużynę bydlak.gg gdzie zremisowaliśmy na pierwszej mapie 15:15 i przegraliśmy drugą wynikiem 8:16. W dzisiejszym meczu rywalizowaliśmy z drużyną New Hope wygrywając pierwszą mapę po dramatycznej końcówce 16:14 (Train) oraz równie dramatycznej drugiej mapie remisując 15:15 (Inferno). Mogło się dzisiaj stać po prostu wszystko — dwie wygrane, dwa remisy i dwie przegrane. Zdobywamy łącznie 4 pkt do tabeli (punktacja wzorująca się na meczach piłki nożnej) i czekamy na kolejne spotkanie już jutro (czwartek) o godzinie 21:00. Oba dotychczasowe nasze mecze zostały wylosowane do transmisji na żywo z komentatorem na platformie twitch. Link do aktualnej tabeli ligi tutaj. Gratulujemy naszym uczniom dobrego startu w lidze i walczymy dalej !! Poniżej statystyki z meczu.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: polityka prywatności .