Wycieczka do zakładu WEPA Professional w Piechowicach

Dnia 7 marca uczniowie z klasy III technikum elektrycznego mieli okazje zwiedzić sąsiadujący ze szkołą zakład papierniczy w Piechowicach. Zwiedzanie zakładu zaczęło się od prezentacji multimedialnej dotyczącej zakładu oraz krótkiego szkolenia BHP. Następnie młodzież mogła zobaczyć cały proces technologiczny w tym najnowszą maszynę papierniczą oddaną w tym roku do eksploatacji, oraz obwody energetyczne zasilające zakład. Papiernia w Piechowicach może pochwalić się jednymi z najnowocześniejszych rozwiązań w powiecie jeleniogórskim wykorzystywanych w sieciach wysokiego i średniego napięcia stosowanych do zasilania maszyn i urządzeń w zakładzie. Zaproszenie z zakładu miało również na celu możliwość zapoznania się z ofertą i warunkami pracy w WEPA Professional w Piechowicach. Zwłaszcza, że na rynku pracy obserwujemy duże zapotrzebowanie na pracowników z wykształceniem elektrycznym.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies. Ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi cookies na tej stronie można się zapoznać tutaj: polityka prywatności .